Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most került a gépembe egy...

Most került a gépembe egy GTX1060 aurus 6Gb de nem értem hogy a ventilátorai csak akkor forognak ha elért egy bizonyos hőfokot vagy hogy működik ez?

Figyelt kérdés
Azt láttam hogy be lehet úgy is állítani hogy állandóan forogjanak melyik a jobba?

2018. márc. 9. 17:39
 1/3 anonim válasza:
Igen ez a teljesítményt figyeli es a hőfokot mert a hűtőbordák is képesek alap teljesitménynél megfelelő hűtest biztosítani. Igazábol nem kell vele semmit csinalni ezek maguknak jobban tudják szabályozni minden pillanatban.
2018. márc. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Csinálj egy 20 perces furmark GPU tesztet, ott látni fogod a főfokot a megjelenő grafikonon, meg közben hallani is fogod 100% os terhelésen, hogy mi aza hőfok amikor már elviselhetetlen hangos a venti.


Amikor netezel meg HD jutubozol, 4k filmezel azzal nem használod igazából ki szóval nincs terhelésen.


Furmarkkal ott látnád igazából meg hallanád is , hogy kb hány fokon kapcsol.


azt pedig MSI afterburnerrel át tudod állítani magadnak, hogy ha mondjuk 55 fokon kapcsol, és te azt akarod, hogy 50 fokon kapcsoljon.


Sőt még a sebességét is be tudod lőni a ventiknek, hogy ha mondjuk te csak azt akarod, hogy 35% on pörögjön.


De amúgy igazából hagynám ahogy van. amíg nem megy 82-83 fok fölé sztem addig kár bármit is állítgatni.


De gb aorus hűtéssel játék közben jó ha max 68-70 fokos lesz.

2018. márc. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt a kártyát és a hűtésrendszerét mérnökök sokasága tervezte, teszterek sokasága tesztelte, hagyd úgy, ahogy van. Mivel alapon (pl. nezetés) felesleges zúgatni a ventilátorokat, csak akkor kapcsol be, ha meleget érez. Szerintem ezt nem olyan nehéz felfogni.
2018. márc. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!