Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális ez 14 évesen?

Normális ez 14 évesen?

Figyelt kérdés
Januárba lettem 14, de még nem jött meg, de valami fehér "folyásom"van. Anyukám azt mondja teljesen normális nem mindenki olyan érett+ mellem sincs még. Szeptemberbe már középsulis leszek és attól tartok baromira ki leszek cikizve.

2018. márc. 9. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Úgy gondolod hogy középsuliban minden lány bejelenti hogy neki mikor jön meg, és akivel nem ez történik azt körbeállják és kiröhögik, vagy mire gondolsz? Teljesen magánügy, köze sincs hozzá másnak is jó eséllyel nem is érdekli őket egy ilyen dolog.


A mell bár látható, de középiskola pont az az időszak amikor a lányok 90%-a a nyakáig tolja push-uppal a melleket, meg csinálja dekoltázst hogy valahogy a figyelembe kerüljön. Nekik sincs nagy mellük, csak optikailag tuningolják. Ha te ebben látod a megoldást mert félsz a kiközösítéstől, akkor beállhatsz majd a sorba. Mindenesetre nem irigyellek, ha ennyire aljasok a mai gyerekek hogy olyan dologba kötnek bele amiről a másik nem tehet.

2018. márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Addig örülj míg nincs meg :D

Szeptemberig még van pár hónapod, lehet hogy addig megjön, de lehet, hogy 16 évesen lesz majd. Emiatt nem kell aggódnod.

2018. márc. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 14 évesen jött meg, a vége felé. Szakközépben max nem mondod el a többieknek, és ennyi. Senki sem fogja ellenőrizni. :D Ne stresszelj fölöslegesen ilyeneken. Bár belegondolva, a te korodban én is annyi hülyeségen izgultam :D
2018. márc. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!