Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért fáj ennyire?

Miért fáj ennyire?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet kicsit hosszú lesz:D

Szóval ma délután kb 15:00 körül a drága kiscicám a mancsát a számhoz nyomva egy szőrszálat a számba juttatott, nyilván irritálta a szájpadlásom és undorító volt rendesen fulldokoltam nem tudom miért hisz nem nyeltem le:D rögtön kiszaladtam egy üveg vízért a konyhába de hirtelen teát kaptam a kezembe és mikor ittam öklendezni kezdtem és még mielőtt lenyeltem volna az egész kijött, de minden felé, az orromba is..

Nem tudom ki tudja, de van az a kellemetlen érzés mikor véletlen felmegy az orrodba amit iszol..Na hát azt éreztem gondoltam oké majd elmúlik, de nem..

Nagyon fáj az egész arcom, de főleg a homlokom illetve az orromnál..

Miért? :(



2018. márc. 9. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:
majd elmúlik, de te úszni se szoktál, ott ez sokszor előfordul, a cirminek meg semmi keresnivalója a szádnál, én jobban félnék, hogy valamit elkapsz a mancsától
2018. márc. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!