Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ennek az álomnak a jelentése?

Mi ennek az álomnak a jelentése?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok. Pánikbeteg vagyok. Olyan álmom volt hogy írtam egy prostituált lánnyal a messengeren. De valójában igazán írtam avval a prostituáltal de pokecon.


Másik alom amire emlékszem, hogy bilincs volt a kezemen. Börtönben voltam nem tudom mi miatt. Voltak olyan problemaim, hogy egy 13 éves lányka ramirt hogy küldjek a bankszámlájára pénzt szexert. Persze én beleegyesztem minden, de csak kamu volt az egész. Volt profil képem és ő is küldött magáról egy képet.


Na a lány rájött hogy én ő belőle hülyét csináltam és nem küldtem el neki a pénzt a bankszámlájára, azt írta a Fb-re a pokecra, instagramra hogy (podvodnik klame) minthogy hamis vagyok és hazudok. Állítólag feljelentett a rendőrségen mondta az egyik ismerősöm és aztán hogy valaki a lánynak mondta hogy törölje ki.


Én ahogy említettem, hogy pánikbeteg vagyok, hamar depresszióba esek és reszketek. Aztán elmentem az egyik rendőr ismerősömhez apum haverja. Ő azt mondta ha nem találkoztam vele akkor nem lehet semmi baj. De megmondom az igazat ez nem volt az első lány akiből így hülyét csináltam. Volt belőle kb 5 de velük már nem tartom a kapcsolatot.


Mi ennek az álomnak a jelentése? Nagyon félek. Most is írogatok lányokkal és kérdezem tőlük, hogy volt-i orális szexuj vagy sem. Mert én neten keresztül próbálok olyan lányt keresni aki nem csinál orális szexet és komoly kapcsolatot próbálok keresni. Mert az utcán aligha lehet látni a lányokat és ismerkedni személyesen.


Mi a véleményetek? Nagyon félek. Elnézést a helyesírási hibaimert felvidéki magyar vagyok.


Köszönöm szépen a válaszokat.


2018. márc. 11. 09:06
 1/2 A kérdező kommentje:
De közben a 13 éves lány mindenkit feltett a netre nem csak engemet.
2018. márc. 11. 09:08
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez csak a fèlelem miatti stressz miatt van az agyad így adja ki a feszültséget, ami a rossz álom következménye..
2018. márc. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!