Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A stranger things az horror?...

A stranger things az horror? Vagy félelmetes?

Figyelt kérdés

2018. márc. 11. 16:02
 1/5 Pelenkásfiú ***** válasza:
73%

IMDB szerint: Drama, Fantasy, Horror.

Nem annyira félelmetes, de azért egy 10 évesnek mondjuk nem ajánlanám. :D

2018. márc. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem felelmetes egyeltalan, csak bennem megvolt az a misztikus erzes, vagy nem tudom. 12+ tol siman lehet nezni, nem fogod megbanni. :)
2018. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
79%
Attól függ, mennyire jó az idegzeted. Ha az Aztól féltél, akkor nem ajánlanám, de sorozatok teréről, ha pl a Teen Wolf-ot esetleg nézted, akkor azután egyenesen kötelezővé tenném.
2018. márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Leszögezném, hogy egyáltalán nem szeretem a horrort.

Elkezdtem nézni a sorozatot és a második évad elején néztem a besorolásán hogy ez bizony a horror jelzőt is megkapta. Meg is döbbentett, de úgy vélem ilyen egy jó horror. Nincs tele undorító dolgokkal, ha vannak benne ijesztőbb részek akkor sem azzal van tele. Kicsit persze van amikor rájátszanak a zenével képekkel és félelmetes de nézhető mindenképp ajánlom mert zseniális.

2018. ápr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#1 én 10 évesen néztem az első évadát!! :)
2020. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!