Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Romániában ha postán jön a...

Romániában ha postán jön a csomag (internetről vett) és nm az van benne amit megbeszéltünk, mik a lehetőségek?

Figyelt kérdés
apróhirdetésben làttam,megvettem,az alaplap nem működik és màs proci is vn benne mint amit kértem.üzenetben beszéltük meg nm közvetlen ami az apróhirdetés volt.van értelme a rendőrségnek? csak az válaszoljon légyszives aki tudja itt Romániàban mi az eljàràs ill. hallot esetet/megtörtént vele.köszönöm

2018. márc. 13. 19:39
 1/3 anonim válasza:
Sajnálom ,nem tudom mi az eljárás ,de sok csaló van ... Itt romániában neten keresztül mi csak új dolgot mertünk rendelni amihez nyugtát is adnak ... , bátyám járta már meg ,hogy elment traktort venni és a valóságban egy nagy rozsda fészek volt ,fényképen a neten meg az egyik legszebb volt ,azon az útvonalon ugyanigy járt egy másik emberkénél is .... Az a nap neki 80.000ftJába került és annyi mintha kihalyította volna az ablakon ...
2018. márc. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Melyik oldalon keresztul vetted? Peldaul okazii-n atveteltol szamitva 3 napig jelentheted, ha valami gond van a termekkel, nem azt kaptad amit vettel, stb.
2018. márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
olx.ro oldalon vettem
2018. márc. 23. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!