Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetoválást szeretnék?

Tetoválást szeretnék?

Figyelt kérdés

Októberbe megyünk Los Angelesbe, és mivel, hogy ez lesz az első amerikai utam ezért szeretnék egy tetoválást, hogy igen ez ott készült, életem legnagyobb élménye..stb

Szóval Amerikában hogy mennek a dolgok? Csak úgy bemegyek és fel is varrják? Illetve ott kint még mindig 21 a nagykorúság vagy 18 évesen már lehet tetováltatni?

Egyébként van már 10 tetoválásom szóval nem kell jönni azzal, hogy mit hogyan kell kezelni stb


19/L



2018. márc. 15. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért oda is kell időpont, és itt magyarországon egy profi tetkós nem tud adni 3-4 hónapnál korábban időpontot.

Én megnézném a neten, hogy ahová mentek ott a környéken hol vannak szalonok, és rákérdeznék.

2018. márc. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nagykoru 18evesen lesz az ember az USAban (kiveve nehany allam)

a 21 eves kor az alkohol/cigi vasarlasra vonatkozik

nem feltetlenul kell idopont, nagyon sok szalon elvallal besetalo klienseket is

de biztos hogy az utazas alatt akarsz a gyogyulassal bajlodni?

az oceanba bele ne menj friss tetkoval mert California partjainal a legmocskosabb a viz :(

Venice-n tutti talalsz szalont, ahol elvallalnak

de az is jo otlet amit elozo irt, keress helyben szalont es kuldj nekik egy emailt

2018. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2018. márc. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tervezek a beachre menni :D egyenlore meg nem tudom, hogy melyik reszen leszunk, ezen szeretnek olyan szalont ahova csak besetalok es felvarrjak
2018. márc. 16. 21:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Először ki kéne találni, hogy hová mentek egyáltalán.

Közösségi oldalon szinte mindegyik városnak van külön csoportja, érdemes ott érdeklődni, hogy hol és kit ajánlanak, és felvenni a kapcsolatot már most. Szerintem tuti kell időpontot kérni (már ha számít a minőség), de ha nem, akkor legalább már tudod, hogy ott ez, hogy működik.

2018. márc. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!