Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Visszatérőkkel (The 100)...

A Visszatérőkkel (The 100) lenne kapcsolatban kérdésem. Én egy kissé belezavarodtam már a sorozatba, szóval valaki össze tudná foglalni a 3. évad történéseit röviden?

Figyelt kérdés
2018. márc. 15. 16:54
 1/1 anonim válasza:

Uhh hát régen láttam de megpróbálom.



SPOILER AZOKNAK AKIK MÉG NEM LÁTTÁK. CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGGEL OLVASSÁTOK!!!!!!!!!!!



Clarke miután elment találkozik egy nővel akivel közel kerülnek egymáshoz. Közben Bellamy nagy erővel keresi őt. Clarke-ot elnevezik a Földiek Wanhedának ( halál hírnöke). Clarke-ot elkapja Rowan aki a Jég nemzet embere ( nem tudom pontosan már hogy ki ő) és elviszi Lexához. Aztán lesz valamilyen gyűlés a Földiek és az Égiek között. Közben felrobbantja egy ember a Mount Weathert és sok Égi meghal ott ( Pl. Bellamy barátnője is) Az Égieknek új vezérük lesz Pike aki sokkal rosszabb mint Jaha. ( Közben Jaha visszatér és elkezdi az embereknek osztogatni a "belépőket"

a Fény városába.) Clarke és Lexa egymásba szeretnek de Lexa meghal mert véletlenül lelövi a saját embere. ( eközben valamikor Lincoln is meghal mert kivégzi Pike ) Octavia megutálja Bellamy-t mivel úgy gondolja hogy köze volt Lincoln kivégzéséhez. Clarke valahogy visszakerül az Égiekhez és ekkor már rengeteg ember Allie( Allie egy mesterséges intelligencia aki irányíttani tudja az embereket)szolgája. Elindulnak megkeresni Lunát mert neki is tanonc vére van és azt szeretnék hogy felemelkedjen (vezetővé válljon). Luna nem fogadja el a lángot (a lángot kivették Lexa tarkójából amikor meghalt (abban "él" az előző parancsnokok szelleme) és ezt szerették volna Lunába "rakni") Közben kiderül hogy Polisban a Jég nemzetnek van egy tanonca Ontari aki már Allie szolgája ezért Clarke-nak meg kell akadályoznia hogy felemelkedjen. A Polisba vezető úton találkoznak Rowan-nal aki segít nekik bejutni. A terv rosszul sül el, Rowan-t meglövik a többieket meg elkapják. Clarke tudja csak egyedül azokat a szavakat amiket a láng aktiválásához kell mondani hogy Ontari-ba rakhassák ezért megkínoztatják Abby-vel Clarke-ot. Valahogy Bellamyék kiszabadulnak de közben Ontari meghal. Átvezetik a vérét Clarke-ba hogy be tudjon menni a Fény városába. Sikerül elpusztíttania de megtudja hogy egy halálos radioktív hullám (Praimfaya) közelít ami mindenkit meg fog ölni. A végén Octavia bosszúból megöli Pike-ot.


Nincs kedvem visszaolvasni szóval bocsánat ha értelmetlen lett vagy vannak benne helyesírási hibák. Ennél rövidebben szerintem nem lehet leírni lehet hogy még így is kihagytam valamit.

2018. ápr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!