Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Te felvállalod a való életedbe...

Te felvállalod a való életedben (offline főleg), hogy animés vagy?

Figyelt kérdés

Rengeteg animés ismerősöm van akik a való életben nem merik felvállalni magukat, mondván sokan elítélik az animéseket. De ha nem vállalod fel magad, más hogy fogadjon el?

Ti fel tudjátok vállalni magatokat animésként nyugodt lélekkel mások előtt?



2018. márc. 16. 02:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
Lehet,de nekem nem kell elrejtenem testemet mert egy fekete,kerek,telt kebles menyecske meztelen teste mellett megmerevedett nemes szervem rendesen. 😅
2018. márc. 16. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Mit szegyeljel ebben? Felvallalom ,sot meg büszke is vagyok ta :D
2018. márc. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
2018. márc. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a környezetem tudja, hogy animéket nézek, ám ez jövőre változni fog, ahol úgy leszek vele, ha kiderül, kiderül, ha nem, nem, általában ezt a dolgot próbálom kivenni a bemutatkozásomból.
2018. márc. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem titok, de nem ez határoz meg engem, nem huzakodok elő vele minden alkalmas és alkalmatlan időben, hogy térítsek. Kb. azon a szinten van, mint a zenei ízlés. Nem járok zenekaros pólókban és kiegészítőkkel sem, nem mutogatom, hogy nesze, milyen fäsza zenéket hallgatok, de ha szóba kerül, akkor nem hazudozok róla és nem tagadok.
2018. márc. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tudja a környezetem, de csak azért, mert még nem volt alkalmam beszélni róla, mert szinte soha nem beszélek az osztálytársaimmal, de ha igen, akkor sem a hobbiainkról.
2018. márc. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

Igen.

Tök jókat tudunk beszélgetni kollégákkal és vannak nálam nagyobb rajongók, akik szépen tudnak vezetni ebben a kultúrában, hogy olyat találjak, amire nekem is tetszik. És még több közös témához vezet, ami mélyíti a kollégák közötti barátságot, így nem egymás torkának esős, felfele nyalós-lefele taposós "igazi magyar" munkahelyet teremtünk ezzel, hanem értékes és együttműködő társaságot.

2018. márc. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Hozzád tartozik. Ha kérdezik, minek tagadnád le? Amúgy, ha nem kérdezik, akkor is ajánlhatod másoknak, ha találtál egy nagyon izgalmas sorozatot, hogy osztozzanak veled ők is az élményben. Aki meg kinéz téged emiatt, az nem érdemli meg a barátságodat, annak esetében meg tök mindegy, hogy mit gondol rólad, ha nem jó arc. Nem kell foglalkozni vele. Ne kritizáljon téged, ha te se szólongatsz be neki. Legyél bátor, mint az animékben a hősök. Nem futamodnak meg attól, ha valaki beszól nekik.
2018. márc. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
*Meg aki tényleg igazi barátod, az épeszűség korlátain belül is el is fogadja a hóbortjaidat is:D De én úgy érzem, ez még nagyon benne van ebben a kategóriában, szóval nem kell aggódni emiatt. A többivel meg nem kell törődni:) Aki beszólna, meg kötekszik, és honnan is tudná, hogy jó-e, ha esélyt sem ad neki, meg se nézi, bele se pillant egy ilyenbe se? Meg csak azért, hogy beszólhasson, valszeg ha sikerülne rávenni, hogy mégis nézzen meg 1-2 részt; azért lehet, hogy már nem is figyelne oda, nem is érdeklődve nézné, csak menne ott az orra előtt, de nem is nyitott szívvel figyelné, mert amúgy, ha odafigyelne, lehet, hogy még tetszene is neki, de neki az a heppje, hogy leszólhasson, beszólhasson , hogy nem jó. Szóval ezért már direkt nem figyeli, mi megy előtte. Vagy pedig lehet, hogy titokban már végig fog ő is nézni egy csomó sorozatot, de nem vállalja be, fel neked, mert egyszer már leszólta, és a büszkeségének fájna bevallani, hogy "mégis jó."
2018. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
*Ja meg még,ha elsőre pont egy olyan animét fog ki az ilyen ember, ha végül mégis rászánja magát; ami nem tetszik neki, akkor automatikusan a többiről is azt fogja elkönyvelni magának, hogy "biztos, hogy rossz" , és esélyt sem ad már nekik.
2018. márc. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!