Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kpop-erség csak egy időszak?

A kpop-erség csak egy időszak?

Figyelt kérdés

segítség kpop-erek ! már kb 1 és fél éve hallgatok kpop ot ...imádom ,a mindenem ... ma reggel ahogy szoktam épp egy új MV-t néztem amikor a szüleim bejöttek a szobámba . APA MEGSZÓLALT : már megint ezeket a rózsin lányokat nézed ? ANYA : nyugi majd kinövi ...


tényleg ki lehet nőni? ez tényleg csak egy korszak? nem szeretném hogy az legyen ,tudok tenni valamit hogy ne nőljem ki? ha igen akkor mit ? vagy ezt csak azért mondták mert már unják? kérlek segítsetek mert én tényleg szeretem ... van köztetek olyan aki esetleg már régóta hallgat kpop-ot ? ha igen akkor ti hogy tudtátok eddig megtartani a kpop-ságetek?

13/L a válaszokat előreis köszönöm



#K-pop #korszak? #nem lehet csak egy korszak...
2018. márc. 16. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mire felnőtt leszel még sokat alakul az ízlésed, személyiséged. Nem arról van szó hogy elfordulsz tőle, de megtanulod és rájössz hogy egy vadigent nincs is miért isteníteni és olyan szinten alárendelni magad hogy körülötte forog az életed. Mert ha kikerülsz az iskolából és megpróbálsz az életben boldogulni, pont nem az ilyen tini rajongás fogja kitölteni az időd nagy részét (és ez ellen aligha tudsz bármit tenni), ha egyáltalán még érdekelni fog. Most azonnal rávágod hogy igen, mert ebben a közegben élsz, a napirended fix, a szabadidőd sok, így nem látsz messzire ki abból a burokból amiben épp vagy.
2018. márc. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Saku14 ***** válasza:
100%

Azert mondtak mert unjak


Ja es minden korszak lezarul egyszer ( az is lehet h holnap v eleted vegen)

2018. márc. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak egy időszak, legfeljebb 120 évig tart.
2018. márc. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy pár év és dobod, de az is lehet, hogy még hosszú évtizedekig szeretni fogod. Pl ha 30 évesen is hallgatni fogod, nem fogsz már ilyen tinilányos mértékben rajongani. Anyukám (50 éves) szereti a kpop zenét, néha műsorokat is néz, de nem 'rajong' értük. Ismerek huszonéveseket is, akik ugyanolyan nagy rajongók, mint pl én (16).

A felnőttek egyébként minden ilyesmire azt mondják, "majd kinövi". Hát, nem biztos.

2018. márc. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) ...még egy kérdés ...szóval akkor nincs semmi esélye hogy mondjuk 40 évesen is majd szeretni fogom ,vagyis h nem annyira rajongani mint most de azért valami kis fangirlség még maradjon bennem ? tudok esetleg tenni valamit hogy ez igy legyen vagy ezt is majd kinövöm és majd 50 évesen majd nevetve fogok visszaemlékezni hogy én ezt mennyire szeredtem?
2018. márc. 18. 17:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem simán szeretheted 40 évesen is. De tenni nem tudsz érte, mit tudnál?
2018. márc. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Utálom, mikor azzal jönnek a szülők a kpop terén, hogy "majd kinövöd". Szerethetnéd akár a rockot, akár a rapet, nincs garantálva, hogy még 5 év múlva is szeretni fogod. Az ember változik, változik az ízlése és a személyisége. Lehet, hogy pár év múlva már nem fogod annyira szeretni a kpopot, de lehet később újra "beleszeretsz". Ezt nem lehet befolyásolni, de ne is kattogj ezen. Meg ha "kiszeretsz" a kpopból, akkor úgy is lassan teszed majd, vagyis lassacskán egyre kevésbé fogod élvezni. Akkor pedig nem azon fogsz kattogni, hogy "jajj ne, kinövöm a kpopot".
2018. márc. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy zenei műfaj...Gondolj csak a rockra, a rockerségre. Tehát nem hiszem, hogy csakúgy ki lehet nőni.
2018. ápr. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat....még annyi hogy a kpop nem csak egy rajongás ...ez (nálam)egy életforam ,pl : mint a Rock ...szóval úgy érzem hogy nem fogom kinőni ...mert nem csak az énekesek érdekelnek ,hanem az egész kultúra és nyelv is:)
2018. máj. 2. 10:35
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha van egy kedvenc bandád/bandáid, akikért már elég régóta oda vagy és nagyon szereted őket, abból bisztos nem fogsz kiszeretni:)

Számomra a K-Poppot lehetetlen megunni,ott mindig van valami új,mindig mutatnak valami újat.Remélem soha nem fog lejárni ^^

2018. jún. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!