Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról az exről,...

Mit gondoltok arról az exről, aki majdnem 2 év után szakít, pár napra már mással van (valószínű már előtte is ismerkedtek) és te elfogadod, hogy szakít,2 hét után felkeres?

Figyelt kérdés

Majd meginteldob és megint eltelik 1-1,5 hét, felkeresed, nagy nehezen kibékültök. Letagadja az új barátnőjét. 3 napra újra kezditek, (én kis naív) majd megtalál egy fiú telefonszámát, akivel a hetekben talalkoztál, elhord mindennek. Eltelt 4 hónap. Mèg mindig szerelmes vagyok belé. Gratulált az új kapcsolatomhoz. Mi a véleményetek?

20/N

?



2018. márc. 17. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyik kutya, másik eb.
2018. márc. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Zsák a foltját.
2018. márc. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet naív vagyok, de én adnék még magunknak egy esélyt. De így, hogy látom az új barátnőjével, nem sok esélyt látok rá... viszont akkor nem értem minek jött vissza 2x is. Igaz azóta eltelt 3 hónap :(
2018. márc. 17. 10:33
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek ne fűzzek hozzá sok reményt?
2018. márc. 17. 10:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Adnál még egy esélyt? Egy negyediket? Hát hülye-e vagy?


Nem érted, minek ment vissza, mi? Addig is volt, aki lepippantotta. Ez annyira szeret téged mint egy üres konzervdoboz. Fogd fel - vagy fogadd el, hogy csak pótlék leszel arra az időre, amikor épp nincs neki más. Te lehetsz a szamár, amíg nincs ló.

2018. márc. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyértelműen játszik veled sőt inkább kihasznál mert te egyből visszafogadod...ne legyél naív!! Ne legyél buta! Ne foglalkozz vele ennél jobbat érdemelsz! Nem egy tárgy vagy akit előlehet venni ha ugy adódik... Ne hagyd hogy kihasználjanak aztán meg eldobjanak mint egy koszos rongyot... Változz!

22F

2018. márc. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Lehet, naiv vagyok..." Ez nem lehet, ez biztos.
2018. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2018. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!