Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 évesen, pénz keresés,...

14 évesen, pénz keresés, hogyan lehetne megvalósítható?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Szeretnék pénzhez jutni, szám szerint 22000Ft-hoz. Hogy mire költöm, magán ügy lenne, de elmondom, hogy ne azzal piszkáljanak, hogy biztos drogra, cigire kell... Kosárlabdázom már egy jó ideje és már jön szét a kosaras cipőm. Le szeretném cserélni, viszont ez nem olcsó dolog, ha egy rendes minőségűt szeretnék. A szüleim nem tehetik meg, hogy ennyi pénzért vegyenek nekem valamit. Az iskola mellett milyen lehetőségeim vannak a pénz megkeresésére? Tudom, még kiskorú vagyok, de ha készítek valamit és eladom, az például szerintem legális.(Ha tévedek bocsi.) Programozni tudok, de senkinek nincs ilyenre szüksége. Mit tehetnék? Az említett kézműveskedésre visszatérve, nem hiszem, hogy tudnák akár mi rendes dolgot előállítani! A normális válaszokat megköszönöm, trollok hanyagoljanak!

#pénzkeresés #kiskorú #kiskorú pénzkeresés
2018. márc. 17. 15:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Orbánnak csinálsz 3 gyereket ad 20 milliót egy lakásra.
2018. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nézd meg a további 1000 ilyen kérdést amit már feltettek a kortársaid...
2018. márc. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hanyas lábad van?
2018. márc. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Ha lány vagy és elmáltál 14, akkor a "kézműveskedés" egy működőképes alternatíva lehet.
2018. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
igen a kézműveskedés egynek jó. Vagy segíthetsz füvet nyírni, kertészkedni a szomszédoknak, ha van egy öreg néni/bácsi elviheted sétálni a kutyáját stb.
2018. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Magántanárként oktathatsz fiatalokat programozásra, óradíakár 5-6000.-/ óra is lehet, keress rá, hogy programozás magántanár. Diákoktatóként teljesen jó és nem fizikai munka.
2018. márc. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
5000 / órát mérnök programozóként nem keresek, nemhogy tanárként!
2018. márc. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

"Magántanárként oktathatsz fiatalokat programozásra"

És hogyan fog elszámolni a NAV felé a bevétellel 14 évesen?

2018. márc. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8: Így kell feltenni új kérdést a gyakori kérdéseken, ha legközelebb akad valami , amit szívesen megkérdeznél, mert érdekel: https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__adozas-ko..
2018. márc. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
Költői kérdés volt, okostojás, hiszen a hülye is tudja, hogy sehogy. Nem vállalhat munkát 14 évesen.
2018. márc. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!