Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki vásárolt már wish-ről?

Valaki vásárolt már wish-ről?

Figyelt kérdés

Több olyan van hogy pl 90 000ft-ról le van áraza pl 2000 ftra hogy? Koppontás?

pl ez a drón csak 300 ft


[link]



2018. márc. 17. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Keress rá ezen az oldalon, hogy "Wish". Több mint 500 kérdést fogsz találni.


Ez az oldal felülárazós átverést használ, azaz több tízszer annyinak állítja be a termék eredeti árát, mint amennyiért épp adja. Több más kínai oldalon megnézheted hogy ugyanannyiért árulják, csak kamu ár nélkül.


Tudd, hogy ha valami le van árazva az még úgy is nyereséget termel az eladónak, tehát a 2000 forintos drón 500 forintot sem érhet, de ráírja hogy 50 ezerről van leárazva. Ez egy pszichológiai trükk amivel ők visszaélnek, mert te nagyobb hajlandósággal vásárolsz ha azt hiszed hogy hatalmas kedvezménnyel veheted meg azt ami eredetileg irtó drága. Csakhogy nem az.


Ebből a szempontból vagy kerüld a Wish-et, vagy nézz szét 4-5 másik oldalon is a nevére keresve hogy mi az igazság. A Wish 100%, hogy hazudik.

2018. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én már többször is rendeltem a wish-ről. Azok az akciók csak marketing csalik. Igazából amik több 10ezer forintról vannak leárazva pár ezer, vagy pár száz forintra azok igazából amúgy is annyik az oldalon. Csak ugye a magyar ember is olyan hogy szeret spórolni, szeret minél olcsóbban hozzájutni különféle árucikkekhez és ez a marketing csali pont arra jó, hogy elhitessék az emberrel milyen olcsón jutott hozzá a sz*rhoz. Arra figyelj hogy attól hogy még a képen pl egy biciklit árulnak attól még a leírásában lehet más szerepel pl egy óra és az órát fogják kiszállítani. Nem igazán jó az áruk többségének a minősége. Úgy hogy szerintem ne is nagyon rendelj drága holmikat mert nem éri meg. Én kis apróságokat szoktam rendeli azok úgy viszonylag megérik az árukat. pl telefon tartozékok, háztartási cikkek, ékszerek...stb Próbálnak átverni az oldalon de ha figyelmes vagy akkor nem tudnak és olyan dolgokat tudsz megrendelni amik igazából jó minőségűek és ha máshonnan szereznéd be kicsit drágábbak lennének. Én most olyan iPhone6 tokot rendeltem ami elég erős és csak 800ft volt szállítással. Boltban az ilye tok 5-6 ezer forint
2018. márc. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én elégedett vagyok vele, mindent kiküldtek ,van ami hamarabb érkezett.Ami pedig sokat késett, vagy probléma merült fel, visszatérítették az árát.

Olcsóbb dolgokat veszek csak pár ezer ft .ig,ami itthon viszont jóval drágább.Van több oldal,ami innen szerzi be a cuccait, és árulja többszörös áron.

Én nem bántam meg hogy elkezdtem innen vásárolni.

2018. márc. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!