Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, nagyon tanácstalan...

Mit tegyek, nagyon tanácstalan vagyok?!

Figyelt kérdés
A barátom elkésett súlyzós edzéseket csinálni és egy idő után azt vettem észre, hogy csökkent a nemi vágya, sőt spermája sincs. Nem tudom mit tegyek, kérlek, azok akik voltak már hasonló helyzetben vagy valami, azok mit tettek? Tanácsra lenne szükségem!

2018. márc. 18. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
szteroidokkal lövi magát aminek ez a mellék hatása vagy van egy másik lány akivel kiéli magát.
2018. márc. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem használ semmilyen szert és más lány sincs. Nagyon jó a kapcsolatunk, csak most pár hete következett ez a probléma be. Biztos nem ezek állnak a háttérben
2018. márc. 18. 11:28
 3/4 anonim ***** válasza:
De.
2018. márc. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem annyira ismerem a párom, hogy tudjam milyen ember és hogy mikre képes. És ilyesmit nem tenne :)
2018. márc. 18. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!