Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Börtönbe kerülhetek?

Marika vargas kérdése:

Börtönbe kerülhetek?

Figyelt kérdés
Helyzet az hogy 1 éve kötöttem a telekomnál szerződést, viszont elveszitettem a munkámat. Havi 45000 ft fizettem ( drága készülékek ) nem tudom tovább fizetni de gondoltam arra akkor hozok ki mégegyet és akkor majd fizetem a behajtonak. Le zárhatnak ilyenért? csalásnak számít?
2018. márc. 18. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen, hogy kapj másikat is, ha a meglevőt sem fizeted. Börtönbe nem kerülsz, de a tartozásod minden nappal nőni fog, és ha megint lesz munkád majd letiltatják a fizetésedből, vagy rádküldik a végrehajtót és visz mindent, ha netán van ingatlan a neveden, ráterhelik arra és ha már sok lesz a tartozás elárverezik.
2018. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez az első honap ( április ) hogy nem fogom tudni fizetni. Kapni kapok,nincs a nevemen ingatlan.
2018. márc. 18. 18:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értem minek akarsz még több adósságot felhalmozni, ha a behajtónak kell fizetned sokkal többe fog kerülni, mert rászámolja a saját költségeit is, ami nem kevés, és a kamatokat is. Használni meg úgysem fogod tudni a telefonokat, mert egy idő után a telekom felfüggeszti a szolgáltatást. Inkább menj be és próbálj velük valami megállapodásra jutni, fizetés halasztás vagy hasonló, sokkal jobban jársz, mintha felhalmoznál egy csomó adósságot, amit aztán évekig fizethetsz.
2018. márc. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!