Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a gyári munka a szalag...

Milyen a gyári munka a szalag mellett?

Figyelt kérdés

2018. márc. 19. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Erre a kerdesre csak altalanositva lehet valaszolni.

Altalanossagban monoton, hamar megunja az ember. Tobb muszak van, ha olyan szalag akkor nehez is lehet fizikailag es lelkileg is.


De az is lehet hogy szerencsed lesz es olyan szalagra kerulsz mint pl. En.

En a gyar legkonnyebb szalagjan vagyok. Nem kell 10kilonal nagyobb szerszamokat emelgetni, jo a fizetes, a csapat is jo(mostanaban annyira mar nem mint kb.2 eve, de meg mindig ez a legjobb szalag a gyarban. Csak a csapat miatt is jo paran ide akarnak jonni)


Szoval nagyon valtozo. Elsosorban attol is fugg hol talalhato az orszagon belul a gyar, mit gyartanak,birod-e a 3 vagy folyamatos muszakot, milyen hamar unod meg a dolgokat,be tudsz-e illeszkedni etc.

2018. márc. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
43%
Jo élvezetes, minden álmom oda menni. Álommeló.
2018. márc. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs két egyforma munkahely. Ahol én dolgozom ott a szalagmunka sz@r. Szerencsére én más részlegen vagyok. De álltalánosságban véve is sz@r.
2018. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Monoton, de persze sokmúlik azon is, hogy kikkel, milyen emberekkel dolgozol együtt. Mindenesetre, könnyen bele lehet fásulni.
2018. márc. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Sokan szidják a gyarakat, de nem kell altalanositani azért. Munkahelyfuggo.

En mikor elkezdtem az egyetemet, elkezdtem reszmunkaidoben gyárban dolgozni. Ugy volt, hogy par honapot csinálom csak, de 3 evet letoltam itt aztán. Nagyon jó volt a társaság, es a feletteseim is nagyon rendesek voltak plusz a fizu se volt rossz :)

maga a meló monoton volt persze, de el lehetett beszelgetni\hulyeskedni az időt szinte mindig.

Voltak szarabb napok ez tény, de szerettem ott dolgozni.

2018. márc. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szar, dogunalmas, faraszto
2018. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!