Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy szerkesztő a könyvnek a...

Egy szerkesztő a könyvnek a fogalmazását is átjavítja?

Figyelt kérdés
Írtam egy könyvet, viszont a fogalmazása nem olyan, hogy kiadható legyen. Inkább ötleteim vannak, nem tudok olyan szépen fogalmazni. Ezért még nem szeretném elküldeni a kiadónak. Esetleg úgy lehet-e, hogy egy szerkesztő, vagy bárki más, aki szépen tud fogalmazni átírja, mármint a hibákat, szóismétlést meg ilyesmiket? Lehet nem jó helyen járok, vagy butaságot kérdezek.

2018. márc. 19. 15:47
 1/2 TappancsMancs ***** válasza:
100%
A szerkesztő koordinálja az egész folyamatot, teljes átírásra nincs ideje. Max rámutat dolgokra amit ezért vagy azért át kell írni. Inkább keress egy társírót és megegyeztek. Volt olyan magyar könyv amit asszem öt fiatal történeteiből írt egy jó tollú író és jó könyv én fetrengtem a röhögéstől végig. Így szokták adott esetben.
2018. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 unoprint válasza:
Amire gondolsz, az a szöveggondozás, legalábbis én szoktam vállalni. Idő kell hozzá, de a feladat nem megoldhatatlan. :)
2018. ápr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!