Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltem Wishről de eltelejte...

Rendeltem Wishről de eltelejtettem a ház számot be írni akkor azt ki fogják küldeni vagy postán meg kell kérdeznem, hogy jött e csomag nekem?

Figyelt kérdés

2018. márc. 19. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a kézbesítőd ismer annyira, hogy tudja név szerint melyik család melyik házban él, akár megkísérelheti. Ez nyilván könnyebben kivitelezhető egy 100 számnál kevesebb kertes házas övezet utcájában, mint mondjuk egy lakótelepi tömbházsorban ahol ezrek élnek.


A Kínából rendeléssel az a "baj", hogy akár 2 hónapba is telhet mire kézbesítik, úgyhogy hetente járhatod a postát hogy mindig ellenőrizd hogy megérkezett-e már, vagy csak nem tudták kézbesíteni.

2018. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ezek szerint nem veszett ügy. Elméletileg neten nyomon lehet követni merre jar a csomag. Hat panel lakas de ha be megyek csak oda adják remél
2018. márc. 19. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy át tudtam venni hogy más, nem létező személy nevére szólt a küldemény (elírták), úgyhogy a hiányzó házszám sem kellene gondot okozzon. A nevedet igazolod, azt is hogy te küldeményt vársz, ami utcanév szintig egyezik a lakcímkártyáddal - és a postán pont lesz egy olyan csomag ami a nevedre és a címed felére szól, amiért jelentkeznek. Ez jóval több, mint véletlen.
2018. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor nem aggódom tovább :D
2018. márc. 19. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!