Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Hol lehet kapni olyan csuklószorítót amit James Hetfield visel arra a nagyra gondolok ami az egész alkarját átfedi?

márc. 19. 19:35  Privát üzenet  

A válaszok
[link] itt próbáld

# 1/3Időpont márc. 19. 20:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Bocsi ezt már ismertem ezt az oldalt de itt nincs olyan

# 2/3Időpont márc. 20. 13:22 Privát üzenet

Nézd, ilyet találtam :

[link]

Összevarhatsz többet is mert pamut és nyúlik. Viszont egymagában jobban néz ki, például gityóval a kezedben és nem tapad a csukló a koptatóra. Szerintem ezért is hordják koncerten.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 21. 00:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez lenne az élet? Ennyiből állna az egész?
Alsó Csirke comb bőr nélkül Menyi kcal? Ha az egész csirke comb bőr nélkül 120 kcal!
Hogy felejtsek el egy fiút? Nemrég voltam egy buliban és megismertem egy fiút és egész este csókolóztunk és így tökre komolyra vettem a dolgot, meg amiket mondott is és most nagyon belezugtam.18/L
Kérdésem a következő lenne: Barátnőmmel munkátkeresünk! Nekem van B jogsim! Olyan munka kéne ahova ketten mehetnénk és egész csak vezetnem kéne pl. szállítani, ő meg intézni az...
Törpenyuszi szaladgálhat a házban egész nap kivéve este?
SOS! Matek, függvények ábrázolásában egy kis segítség? Egész rész, tört rész! Többi lent

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!