Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok ("inkább idősebbek"/és...

Tudtok ("inkább idősebbek"/és tapasztaltabb könyvmolyok) olyan komolyabb tanulságos könyvet mondani egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Könyvmoly vagyok. Legalábbis annak tartom magam. Nagyon szeretek olvasni, de azt érzem hogy mostanába olyan ""haszontalan"" könyeveket olvasok aminek szinte semmi valosag alapja nincsen(nem egy fantasy vilagra gondolok, azokat szeretem de az sem olyan jellegű amit szeretnék) vagy semmi tanulság vagy akármi ami oktató jelegű lenne. Szeretném változtatni az elolvasott könyveimen és jobb irányba hogy nem csak pihenésképpen egy kis tömeges tiniregényt olvassak. Szeretnék valami komolyabbat,és oktató vagy segitő jelegű bármilyen téren (mégse legyen kinszenvedés olvasni, hanem közbe élvezzem is) egy 14 éves lánynak. Aki tudd nekem mondani olyat amit itt felsoroltam, nagyon megköszöném.

#könyv #tanulság #könyvmoly #komolyabbkönyv #tizennégyéveslány #oktató jeleggű
2018. márc. 19. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:

én sokat olvastam egész életemben, de erre a kérdésre nem tudok kapásból válaszolni


szerintem menj el könyvtárba, és kezdd a magyar- és világirodalom klasszikusaival

2018. márc. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

John Green - Csillagainkban a hiba,

Kemény Zsófi - Én még sosem,

Szaszkó Gabriella - Maradj velem,

Anne-Dauphine Julliand - Két kis lábnyom a homokban. Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de ha kell még majd írok. Imádom az ilyen könyveket...:D

2018. márc. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Klasszikusok szerintem is jók. Menj el könyvtárba, könyvesboltokba és bézz körül mindenhol, ne csak kimondottan az ifjúsági részlegen. :)
2018. márc. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!