Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a neve annak a foglalkozásn...

Mi a neve annak a foglalkozásnak, amikor valaki más országgal felveszi a kapcsolatot és árut vesz a saját cégének?

Figyelt kérdés

2018. márc. 20. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Külkereskedelmi ügyintéző,
2018. márc. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kommunikáció a külföldi cégekkel rendszerint milyen nyelven zajlik? Kell nyelvvizsga, nyelvtudás, hogy ilyen munkát végezhessek?
2018. márc. 20. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Beszerző

A kommunikáció általában 90% angolul vagy a partner ország nyelvén zajlik. Papír nem kell, de tudni kell választékos, bő szókinccsel, folyékonyan, felsőfokon írni és beszélni angolul. Az interjúk is ilyenkor angolul zajlanak és eleve az önéletrajzot is angol nyelven kérik. Általában multinál vannak ilyen pozíciók.

2018. márc. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Anyagbeszerző.

Csináltam egy darabig, és nagyon szerettem, mert változatos volt, és sokat utazhattam.

A mi vállalatunknak angol, indiai, kanadai és francia kapcsolatai voltak, így az angol és a francia nyelvek kellettek.

Papírt (akkor még) nem kértek, de a felvételkor bizonyítani kellett mindkét nyelvből.

2018. márc. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!