Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az apple king nevezetű oldalró...

Az apple king nevezetű oldalról ha rendelünk akkor mikor szállítják ki?

Figyelt kérdés
Valaki mondja meg hogy mennyi idő múlva szállítsák ki amit rendeltünk nagyon fontos lenne és mondjatok véleményt az oldalról

#apple king
2018. márc. 20. 14:57
 1/1 anonim válasza:
Nem rendelnék a helyedben onnan. Én buktam vele sok tízezret!! Megtörtént az adott összeg átutalása majd levonta a számlámról "BLIZZARD ENTERTAINMENT" néven. Eddig semmi gond. Aztán a számlatörténetet nem figyelve napokkal később vettem csak észre hogy már nem tudok annyit levenni a számlámról mint szeretnék! (Mert hát sms értesítés azminekaz...) Kiderült hogy ez a cég kisebb nagyobb összegekben húzza a pénzemet a kártámról! Onnantól kezdve sokadszorra is megnézem honnan rendelek!
2018. jún. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!