Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem idegesitő a...

Csak szerintem idegesitő a TheVR srácok streamjében gyakran szereplő "Azmo"?

Figyelt kérdés
Szerintem eléggé idegesitő, ha játszanak egy játékkal és lelövik, akkor mindig a készitőket meg a játékot szidja, pedig csak szimplán béna. Nagyon gyerekes és én már a streameket sem szivesen nézem ha Azmo is szerepel benne. Ezekkel a gyerekes beszólásaival nagyon nagyon fel tud engem idegesiteni. Amikor streamel folyamatosan szidja a nézőit a feltett kérdéseikért, stb... Ha pedig éppen nem streamel, bekontárkodik mások streamjébe pl. Nessaj, és ott is oltogat mindenkit a chaten. Tiszta nevetséges...

2018. márc. 20. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Figy,en regen oda voltam ertuk de mar nem mert engem maga a ket ferfi idegesit mert igy eladtak magukat..
2018. márc. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyébként ebben is van valami, de hát melyik videós nem csinálja ezt már manapság?
2018. márc. 20. 15:58
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Ownmckendrin nm nagyon latom hogy eladta magat de a vrosok nagyon..mostanaban nem latod olyan videokat hogy bemutatnanak egy jatekot amit a nezok kuldtek be ,olyan sincs hogy leulnek csakugy jatszani catmario,impossible game szeru jatekokat mert csak a szponzorbol all a csatorna h hogy rakjak ossze a szponzor termeket,milyet jatekokat kaptak nagy cegektol etc..mar semmi olyat nm csinalnak amit a nezok szeretnenek,sot,meg atkoltozne twichre is
2018. márc. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem latok*
2018. márc. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen... Meg ha kapnak egy 50 dolláros támogatást, akkor sem dobják el az agyukat, pedig régen még egy 10 dolláros támogatásnak is örültek.
2018. márc. 20. 16:04
 6/11 anonim válasza:
100%

Teljesen biztos vagyok benne, hogy Azmonak komoly problémái vannak. Olyan, mintha minden embert gyűlölne önmagán kívül.

Pszichiátriai eset a pali. Olyan nincs, hogy valaki minden egyes streamjében kiakadjon ugyanazon a dolgon. Ha egészséges lenne, elengedné, de ő órákig képes ugyanazon rugózni. Beteg.

2018. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Az egész bagázs idegesítő.
2018. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem úgy volt egyébként még régebben 1-2 éve, hogy ők aztán nem vesznek be a csatornába senkit, nem lesznek olyanok, mint a többi csatorna? Hát igen a pénz, az más...


Szánalom az egész. :D

2018. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
80%
Engem kibannoltak Azmo moderátorai csupán azért, mert arabul köszöntem be a chatra!!! XD
2018. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
22%

Kedves kérdező és válaszolók!

Megértem, hogy nem mindenkinek tetszik Azmo személye, de ezek a magyarázatok nevetségesek.Ti írjátok, hogy Azmo gyerekes, erre olyanokat írtok, hogy pszichológiai eset, meg hasonlók. Plusz a szokásos "eladták magukat a vrosok. Gondoljatok már bele, ti kb. 5 évvel ezelőtt nem voltatok mások? Ti nem változtatok még soha? Egyébként meg ezt megválaszolták már, hogy miért nincs rage game, stb.! (Egyébként többek között azért, mert ti képtelenek vagytok ezeket felfogni ;))

Azmo-ról: Ha nem tetszik, nem kell nézni, nem kell hisztizni, szidni a másikat!

2018. okt. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!