Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hasonló sztorik? :D

Hasonló sztorik? :D

Figyelt kérdés

Az én sztorim kicsit ijesztő mégis vicces :D


Hányásos betegségből ,,kigyógyultan'' mentem iskolába.A doki mondta,hogy igyak minél többet,amit meg is tettem.Epres-meggyes gyümölcslevet ittam(jó vörös színe volt),több mint egy 1 litert és nem nagyon ettem mellé.

Tesin hirtelen hányingerem lett és kihánytam a gyümölcslevet,ami baromira piros volt.A lányok meg elkezdtek visítani,hogy ÚRISTEEEEN VÉÉÉRT HÁÁÁNYT !!!!!! HÍVJÁTOK A TANÁRT ! x'D

A tanár meg már rögtön mentőt akart hívni,de én meg mondtam neki,hogy nem kell,csak gyümölcslé ! Majdnem beírt egy szaktanárit,mert ő is annyira megijedt miattam :'D Végül azért hazaküldött.



2018. márc. 20. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen?És mi a kérdés?Ez egy hétköznapi eset,sokat ittál és a torna órán meg megterhelted a gyomrod amit nem respektált csak úgy,hogy buvár ital lett belőle.Nem velem történt szerencsére,de az osztálytársam úgy érezte a torna órán,hogy pukiznia kell és hát elengedte a béke galambot.Csak az volt a baj,hogy jőtt vele a sűrű fos is.Nagyon röhögtünk rajta a távolba menekülve a szag elől, de neki nagyon ciki volt.El is neveztük fostosnak. :-D
2018. márc. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szegeny🙁 nem ertem miert kell ilyen gyerekesen viselkedni vkivel ez elszomorito
2018. ápr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyerekek voltunk.Szerinted az érték normák kialakultak bennűnk!Megsugom,NEM.Ma már nem viselkednék így természetesen.Akkor nagyon mulatságos volt,ma már inkább csak megmosolyogtató balesetnek számít.Ez velünk is előfordulhat,ha csak már meg nem történt.Remélem érted üzenetemet.Szóval ne botránkozz meg ennyire.
2018. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!