Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elhagyatott helyek Magyarorszá...

Elhagyatott helyek Magyarországon?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan helyeket mondani Magyarországon belül, amik elhagyatottak és szabadon látogathatóak? Lehetőleg legyenek teljesen kihaltak. Minél hátborzongatóbb, annál jobb.

2018. márc. 20. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Youtubeon van egy magyar videós aki ezeket a helyeket fedezi fel. Sajnos a nevét nem tudom :/
2018. márc. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2018. márc. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2-es vagyok, Nem tudom az egykori Ganz-gyár most milyen állapotban van, de kb. másfél éve jártam ott és elég atom. :)
2018. márc. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
1-es Hajner Gyula szellemvárosok Magyarországon-ra gondolsz :) Amúgy a Kőbányai pincerendszer,Kőbányán a nagyvásártelep ott van egy pince rész is akol van a felső szint asszem 3 emeletes meg van a rendes pincerésze de vigyázz mert ott csövesek vannak azt hallottam elvileg van náluk kés is,Lipótmezei elmegyógy intézet,15.ker Neptun utcában van egy elhagyatott korház,a 8.ker-ben elvileg van egy szellemjárta intézet is de a nevét sajna nem tom mert én is csak hallottam róla,Szolnoki elhagyatott tüdőkorház,Budán Hűvösvölgy fele egy szellemkastély van,Újpesti szellem telep,nem tom de szerintem a Lő tér (Érden)az is jó, [link] meg ez
2018. aug. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Az újpesti szellemteleppel kapcsolatban alaposan mellélőttél. Nem azért becézik így, mert elhagyatott hely, hanem mert egy régi temető helyére épült a lakótelep, és kezdetben furcsa, megmagyarázhatatlan dolgokat tapasztaltak az ott lakók.
2018. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!