Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit olvassak szókincsem...

Mit olvassak szókincsem fejlesztéséhez?

Figyelt kérdés
Olvasni szeretnék olyan könyveket amikkel több szókincsre tehetek szert és amik segítik hogy jobban hozzá tudjak szólni kúlönbözö témákhoz. Könyv ajánlatokat kérnék.

2018. márc. 20. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
1984
2018. márc. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Klasszikus szépirodalmat.
2018. márc. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bármit,ami jól esik.Amilyen témában szívesen olvasnál könyveket. (Amúgy én nem vagyok nagy olvasó.)


Harry Potter volt már? Nagyon klassz a nyelvezete, annyira átjön a szavak hangulata. Én magyarul olvastam, nagyon jó.

Meg még ennek tudom, hogy olyan érzésem volt, mikor olvastam másodszorra, mintha ott lettem volna, elsőre nem fogott meg, de másodikra lenyűgözött: Kertész Erzsébet : Gyönyörű nyár -ez meg ilyen régi időkbeli osztálykirándulás. Van benne, hogy egy lányosztály elutazik a Mátrába, és akkor hogyan gondoskodnak magukról.

2018. márc. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Magyar értelmező kéziszótárat
2018. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!