Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csufolnak az iskolában! Mit...

Csufolnak az iskolában! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Duci vagyok és emiatt nagyon szoktak csufolni,bántani anyuéknak elmondtam ők nem hiszik el azt mondják hogy csak kitalálom az egészet mert nem akarok járni iskolába már elég régóta nem járok be úgy érzem egyedül vagyok barátaim sincsenek
2018. márc. 21. 10:05
 1/7 anonim válasza:
100%
Szia! Ha ez mar igy van hosszu ideje akkor en megprobalnek sulit valtani es ott talan befogadobbak az emberek.. Viszont ha csak az osztalyod ilyen veled akkor valts osztalyt?:) Hany eves vagy?
2018. márc. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
Rush B cyka blyet
2018. márc. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Alj ki magadert. Amig szurke kiseger vagy aki kibujik minden konfliktus alol, addig mindenhol ez lesz akar sulit valatasz akar nem. Illetve kezdjel edzeni. Ne masokat akarj megvaltoztatni hanem magadat.
2018. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
24%

Hordj karcsúsítót és optikailag karcsúsító ruhákat hajad ragd rendbe sminkeld magad

Ezek tippek nehogy megsértődj

2018. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fogadd el magad, illetve ha nem tudod, akkor tegyél érte. Amíg nem szereted magadat, mások se fognak, és amíg magadra veszel minden gúnyolást, tovább fogják csinálni.

Bár igazából nem nagyon tudsz változtatni, az a helyzet. Ha már kialakult ez az osztályban, akkor nincs sok esély rá, hogy megváltozzon, bármit is teszel. Tapasztalatból mondom... Nekem az segített, amikor általánosból gimibe kerültem. A nyáron elhatároztam, hogy márpedig nem hagyom, hogy ez újra megtörténjen, igenis barátkozni fogok és igenis szeretni fogom magam. És a gimi kapuján már egy teljesen új emberként léptem be. Szóval ha már nincs sok a suliból, próbáld letojni, ha meg még sokára ballagsz, tényleg válts sulit és kezdd új emberként. :3

2018. márc. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Idióta az aki csúfolódik. Szánalmas...Írj rám, én segítek
2018. máj. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyet értek a 3. válaszolóval. Állj ki magadért! Mutasd meg nekik hogy több vagy náluk. Ha van kedved írj rám és adok még pár jó tanácsot ;)
2018. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!