Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Nincs barátom (pasim), de azt álmodtam hogy valaki bevezetett egy szobába ahol a padlóra egy csík volt festve amin belül egy olyan személy volt akit nagyon szerettem a barátom(pasim), de mikor közelebb léptem és ő megfordult öreg volt. Azt mondták az álmomban hogy valami kapun mehetett át és mikor visszajött ez történt. Ezután sírva rohantam ki a szobából és álmomban éreztem hogy nagyon rosszul esett a dolog és mikor felkeltem könnyeztem. Vajon mit jelenthet ez az álom?
2018. márc. 22. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Talan felsz hogy elveszithetsz valakit,aki szamodra fontos
2018. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy valamiért nem érhettem hozzá mert ha a csíkon túlra nyúltam volna történt volna valami.
2018. márc. 22. 19:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem jelent. Én gyakran álmodok teljesen értelmetlen, szürreális dolgokról, vagy olyanok jelennek meg, akikkel már évek óta nem találkoztam. Nem rossz álmok ezek, inkább csak furák. A megfejtéshez nem visz közelebb, de írd le az álmaidat és gyűjtsd össze, aztán mutasd meg valakinek. Én már hosszú évek óta vezetek álomnaplót és mókás dolog visszaolvasgatni a régieket (van, amire már nem is emlékeztem)... :)
2018. márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!