Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szükséges/előnyös vinni a...

Mit szükséges/előnyös vinni a Mondocon-ra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A mostani (2018.04.07) lesz az első mondocon-om, és eléggé bizonytalan vagyok azzal kapcsolatban, hogy egyáltalán mit vigyek magammal.

Kb. 4-5-en leszünk, nem szándékozunk cosplay-ezni, legfeljebb pár kitűző lesz rajtam, úgyhogy váltóruha meg ilyesmi nem kell.(bár lehet, hogy hülyeség amit írtam mert egyébként sem kéne...nem tudom😅)

Azt tudom, hogy a belépő kb. 4000Ft. Esetleg tudja valaki, hogy a belépőn kívül mennyi pénzt kéne vinnem?

És enni- és innivalót kell/lehet/előnyös vinni?

Ha valami mást is kéne vinnem akkor azt is elmondanátok?


Nagyon köszi a válaszokat előre is!!!



2018. márc. 26. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pénzt annyit vigyél, amennyit idézőjelesen nem sajnálsz, én egyik évben vagy 20 ezret költöttem, de akkor volt egy figura nagyon jó áron, amit vettem, meg két angol nyelvű manga, ami már nem jó áron volt, de mégis megvettem (azóta inkább rendelek netről feleannyiért).

Főképp attól függ, mit akarsz venni. Leginkább a magyar mangákat éri meg megvenni, azok jó áron vannak, minden más elég drága.

Kaját vinni érdemes, az is drága, de egy csomag pockyt, vagy sushit, vagy dobozos levest, valamit általában úgyis vesz az ember. Én már mindig viszem magammal az ennivalót. Innivalót meg mindenképpen vigyél. Természetesen szabad mindkettőt, és tényleg ajánlott is.

Mivel nem tervezel cosplayt, igazából olyan dolgokat vigyél, amik feltétlenül szükségesek, ilyenek az iratok, esetleg gyógyszerek, stb. Én tavaly már vittem hordozható mobiltöltőt is, mivel a conon nem tűnt fel, hogy lenne lehetőség tölteni, de ez igazából attól függ, honnan mész (nekem 3,5 órás vonatútba telik, már eleve ott sokat használom a telefont, tölteni meg ott se mindig lehet, hiába InterCityvel megyek mondjuk:'D). Ha nem telefonnal akarsz fotózni, akkor meg ugye fényképezőgép és ahhoz szükséges cucc. Mivel én fent szoktam aludni Pesten, ezért nekem nyilván azok a dolgok is szükségesek, ezt se írtad, hogy te pesti vagy, vagy sem, ott alszol valahol, stb...

De úgy magára az eseményre én azokat szoktam vinni a cp-hez szükséges dolgokon kívül, amiket leírtam.

Ja igen, ha esetleg tervezel vásárolni, valami táskát/szatyrot vigyél mindenképpen, mert azt én pl. csak egy helyről kaptam:'D

2018. márc. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket, sok újdonságot írtál, amibe én bele se gondoltam (pl. töltő). A gyors válaszért és a sok segítségért megy a zöld kéz! ARIGATOU^^
2018. márc. 26. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!