Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok jó terméket pattanások...

Tudtok jó terméket pattanások ellen?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy nagyon pattanásos az arcom, és szeretnék rá venni valami jó krémet/akármit ami hatékony, és nektek bevált. Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. márc. 26. 20:15
 1/6 anonim válasza:

Szia

Yves Rocher arclemosó géljei nekem nagyon jól beváltak.

2018. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Spermicillin:P
2018. márc. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Fekete szappan. Lehet venni DM-ben is, Rossmann-ban is különböző márkájúakat,ezek általában szilárd halmazállapotú szappanok, de lehet venni folyékony fekete szappant is (azzal eddig csak kozmetikai szaküzletben találkoztam) Van a Mannának is fekete szappanja, azt boltban is és online is meg tudod venni, annyira nem is drága.
2018. ápr. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia nekem a háziorvosom zinerytet írt fel és egy ideig nagyon sokat segített..de mostmár megszokta az arcom így nem nagyon használ.(de egy hónapon keresztül használtam és alig volt akkor pattanásom)
2018. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 IKii válasza:
Avon micellás arc lemosó és clearskin pólus tisztító krémek. Ne használj túl sok terméket mert irritálhatja a bőröd am még több pattanást okoz. Nekem a bőrgyógyásom még azt is mondta hogy kevesebb kakaós dolgot egyek mert az jobban megdolgoztatja a pólusokat.
2018. aug. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem az Aknesol vált be napi 1-2 használattal, aztán később heti 1-2 használat és egy pattanás sincsen.
2018. aug. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!