Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Színészet Los Angelesben?...

Színészet Los Angelesben? Tudom sokadik ilyen kérdés, bocsi

Figyelt kérdés

Tudom hogy számtalan ilyen kérdés van de tényleg örülnék ha valaki rendesen leírná a véleményét és nem csak olyan válaszok jönnének hogy milyen esélytelen és hogy nem fog bejönni. Szomorú hogy eddig bárhol olvastam, mindig olyan válaszok voltak hogy “Add fel” “hülyeség” “miért pont neked jönne be?” Annyira rossz olvasni hogy ilyen negatívan állunk hozzá a dolgkohoz. Igazából nem is ez a lényeg. Tisztában vagyok vele hogy kevés rá az esély, nagyon sokba kerül és hogy nehéz lesz. De én ezt eldöntöttem és szeretném ha leírnátok hogy mit tudtok ezzel kapcsolatban. Pl hogy megy egy meghallgatás vagy esetleg hogy tudok találni ügynököt, vagy ilyenek. Talán az egyetlen különbség az én kérdésem és a többi ilyen kérdés között hogy igazából én nem is igazán a hírnévért csinálnám. Mármint persze ha már csinálom akkor legyen eredménye de ne úgy gondoljátok hogy Jennifer Lawrence nyomdokaiba akarok lépni vagy ilyenek:D vagy esetleg Oscar díjas színész szeretnék lenni. Nem. Tudom hogy ezek tényleg lehetetlenek. Csak szeretném azt csinálni amit szeretek, persze eredménnyel. Nem szeretnék Angelina Jollie 2 lenni (nem is tudnek:D) de azért valamit szeretnék elérni. Tényleg megköszönném az értelmes, normális válaszokat, nagyon sokat jelentene.


Köszönöm előre is.


2018. márc. 29. 11:30
 1/1 anonim válasza:
Ha kitartó vagy,és mindent megteszel érte,akkor talán valóra válhat az álmod.Első lépésként tökéletesítsd az angol tudásod.Járj magyar dráma szakkörökre.Ez sokat fejleszt a színpadiasságon. Dráma tagozatis gimnáziumba vagy egyetemre is jelentkezhetnél.Ha meg tudod oldani a kijutást Ametikába,ott is járhatnál iskolába.Los Angelesben kezdésként lépj fel színházakban vagy jelentkezz filmekben statisztának.Esetleg kisfilmekben és reklámokban szerepelhetnél.Így fel tudsz készülni a nagyobb filmes szerepekre.Szükséged lesz egy portfoliora és egy önéletrajzra.Próbálj meg kapcsolatot teremteni más színészekkel,filmes szakmában dolgozó emberekkel.Általuk korábban értesülhetsz a castingokról.Ügynököt keress az interneten vagy kérdezd mások ajánlását.Sajnos nem tudom, hogyan zajlik egy meghallgatás.Szerintem vinned kell egy monológot,elő kell adnod,amit mondanak,és kérdéseket tesznek fel veled kapcsolatban.Remélem sikered lesz:)
2018. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!