Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 18éves vagyok és 6hetes...

18éves vagyok és 6hetes terhes. Szeretnék még diákmznkázni ameddig tudok. Ennek mik a feltételei vagy hogy mukodik ezelvoltunk?

Figyelt kérdés
Már megvan a munkahely is hol tudnék dolgozni,de tudoszurot kernek es terhesen nem üehetek tudoszurore. Mit csinaljak,mik a lehetosegek? Szeretnek dolgozni kell a penz nem akarok mindemt a szuleim nyakaba varrni

2018. ápr. 3. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy nem kellett volna akkor gyereket vállalni, ha nem tudjtok eltartani, nem?
2018. ápr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nemvagyok kivancsi az okoskodasodra
2018. ápr. 3. 15:45
 3/8 Mádár0218 ***** válasza:
86%

Vannak olyan diákmunkák amihez nem kell, csak meg kell találni anno nekem se kellett.


De 18 éves vagy diákmunkát akarsz vállalni ami nagyon gyengén fizet és mivel diákmunkát akarsz vállalni feltételezem suliba jársz még.


Hogyan fogod ilyen kevés pénzből eltartani a gyereket és közben tanulni?


Gondolom család is segít meg az adja is valószínüleg, de ezt jobban átkéne gondolni.

2018. ápr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Nagyon kevés olyan munka van, amihez nem kell tüdőszűrő. Jó ha tudod, hogy diákmunkával talán annyit kereshetsz, hogy pár havi pelenka ára kitellik belőle, de más nem igazán.

Nem vagyok abortusz párti, de azért ebben a helyzetben én biztos hogy nem tartanám meg.

18 éves fiatal lány vagy, még élni kellene, megtapasztalni dolgokat, karriert építeni, saját otthont teremteni és nem gyereket szülni, mert te is gyerek vagy még. Miért jó a szüleid nyakára szülni, anyagilag nullán állni?

2018. ápr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert undorpdpm az abortusztol meg attol hogy kenyelmi megoldaskent oljunk meg valakit. Egyetemre keszuétem de igy egy evet halasztok.
2018. ápr. 3. 20:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak 1 év lesz abból...
2018. ápr. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Hát igen, az abortusz egy undorító dolog. Viszont 18 évesen, amikor még suliba jársz minek csinálsz gyereket? Hogy akarsz egyetemet végezni és egy kisgyereket, úgy eltartani, hogy elég törődést kapjon az anyjától? Okoskodás vagy nem, igaza van.
2018. ápr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia! Jelentkeztél egyetemre?

Ha igen és fel is vesznek szerintem csináld. Max passzív legyél egy fél evet, évet. Ha aktív lesz akkor meg szociális ösztöndíj. Apukának mizujs? Segít?

A diplomás gyedhez valamennyit járni kellett volna egyetemre sajnos.

Egyébként "Természetesen terhesség alatt is indokolt a tüdőszűrés. A sugárterhelés a magzat számára lényegtelen, ráadásul a rtg-sugárzás rendellenességet a terhesség 12-18. hete között tud okozni, de a tüdőszűrésnél 100-szor nagyobb adagban, és a magzatra célozva."

2018. ápr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!