Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találok debrecenben olyan...

Hol találok debrecenben olyan virágboltot ahol fekete rózsát tudok venni?

Figyelt kérdés

Olyan helyet keresek ahol kulonleges viragok vannak

Az ar nem erdekel

Koszi elore is



2018. ápr. 3. 13:11
 1/3 anonim válasza:
Ne virágboltban keresgélj inkább az interneten keres szakértóket kik gyűjtik a különleges virágokat tőlük bizti tudsz valamit keresni.(Úgy tudom,hogy a feketerózsát befestik ugyanúgy mint a kék orchideát.Csak trükk sajnos nincsen természetesen ilyen színű rózsa,de ha Ennyire szeretnél akkor vehetsz bármelyik virágboltban rózsát és befestik neked sprével.)
2018. ápr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogyan az 1-es írja: természettől adódó fekete színű rózsa nincs. Ezt egy rózsanemesítő barátomtól tudom. A kék orchideát vagy rózsát is úgy állítják elő, hogy tintába vagy más kék színű festékbe áztatják, amíg fel nem szívja magába a festékanyagot. Aztán viszik a boltba.
2018. ápr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Viszont vannak kinemesített bíborvörös színű rózsák, amik szinte feketék, de mégsem azok.
2018. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!