Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is aranyos Alföldi...

Szerintetek is aranyos Alföldi Robi?

Figyelt kérdés
Tudom hogy homoszexuális , de szerintem olyan cuki,szerintetek normális, hogy ezt gondol, olyan intelligens és határozott, önazonos. Szerintetek megörültem? A hangját is birom és már láttam játszani is. Értelmes válaszok légyszi! 13/L

2018. ápr. 3. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Azzal nincs nagy baj, hogy aranyosnak gondolod.

Intelligens? Hát azért na... nem a legélesebb kés a fiókban, szerinted miért intelligens?

Határozott? Mindenki annak tűnik. Önazonos? Fas.za, mondanál egy nem önazonos embert?

2018. ápr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül! Szerintem rohadt jó pasi, csak kár, hogy nőként semmi esélyem nála. :( 21/L.
2018. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 csukika888 válasza:
bejön neked ?
2018. ápr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elsőnek, az nem önazonos, aki mindenkinek más arcát mutatja, vagyis kétszínű, gerinctelen ilyen rengeteg van sajnos):, második inteligens ahogy nyilatkozik, amiket mond, ahogy mondja. (Szerintem, persze nem kell mindenkinek egyet értenie) nem momdanám, hogy bejönn mert azért nem vágyik naiv, homoszexuális, jóval idősebb... Szóval mondjuk azt hogy szerintem cuki és normális, ha kor, szexuálisidentitás stimmelne akkor azt mondanám, hogy igen!!
2018. ápr. 3. 16:46
 5/11 csukika888 válasza:
24%
2/
2018. ápr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 csukika888 válasza:
24%
Csak kîvàncsi voltam
2018. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondanám, hogy aranyos, de "jó fej".
2018. ápr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Alföldi Róbert nem aranyos, hanem egy kiváló, nagyszerű színművész, aki minden szerepét a lehető legmagasabb hőfokon és a szereppel való teljes azonosulással közvetíti a nézővel. Igenis intelligens, ez megnyilvánul minden nyilatkozatában, másokkal szemben tett hozzászólásában, mások megszólításában. Az egyéb emberi dolgait pedig senkinek nem áll jogában sem bírálni, sem megítélni, mert egy embert nem ez alapján kell minősíteni. Lásd: Freddie Mercury!!!
2018. ápr. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves előző MINDENBEN egyet értek, nem akartalak megsérteni se téged se őtbaz "aranyossal" én a kinézetére és a külsejére gondoltam meg ahogyan pl:nevet szerintem ez aranyos de persze, szerintem, szóval nem úgy gondoltam, ahogy te értelmezted, lehet én fogalmaztam rosszul most a külseére utaltam, persze nagyon intelligens szerintem is.
2018. ápr. 5. 19:12
 10/11 anonim válasza:

Kedves válaszolók! A kérdező 13 éves...semmi baj nincs azzal, ha cuki vagy önazonos jelzővel jellemez egy nagyra tartott színészt, rendezőt.


Szerintem tök jó, ha egy 13 éves lánynak van véleménye (ráadásul pozitív) olyan közismert emberről, aki valódi munkával és tehetséggel jutott el oda, ahova.


Én speciel örülök, hogy nem egy huszadrangú TV-s celebről véled azt, hogy intelligens:)

2018. máj. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!