Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy 8 mm hosszú,2,4 mm...

Van egy 8 mm hosszú,2,4 mm -es kis üvegem, amit postán szeretnék elküldeni. Szerintetek ez levélként vagy csomagként adható fel? Nem mindegy, mert az árak iszonyatosan eltérőek a levél hátrányára. Várom a válaszotokat. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 4. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez most kamu?
2018. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kétdimenziós, akkor még koperta sem kell, sőt postás sem. Ez a kis körömnyi dolog micsoda?
2018. ápr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagy csomagként ad fel, légipostával.

Az engem is érdekelni, mi ez a vastagság nélküli dolog, ami azért üvegből van. Ez még bélyegnek is kicsi.

2018. ápr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez egy kis üveg, aminek az átmérője kb. 2,4 mm.És külföldre menne. Szóval van vastagsága.
2018. ápr. 5. 06:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Mérete alapján lehetne levél is, de nem fog összetörni? Mi a fene az, ami ilyen kicsike? Ha az átmérője 2,4 mm, akkor a falvastagsága olyan lehet, mint a karácsonyfadíszeké.

Én kemény dobozkába csomagolnám, jól kibélelve.

2018. ápr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utanajartam a postán, pufis borítékban ajánlott levélként elmegy elfogadható áron. Köszönöm a segítségeteket.
2018. ápr. 5. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!