Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Media Markt-ban visszaveszik...

A Media Markt-ban visszaveszik a hibás terméket a hozzá tartozó doboz nélkül?

Figyelt kérdés

Van egy billentyűzet aminek a doboza sajnos ki lett dobva. Most a billentyűzet hibásodott meg, és azon gondolkodom hogy visszaveszik-e azt anélkül hogy dobozzal együtt állítanánk oda.


A blokk megvan, azt szerencsére én megőriztem, a többiről viszont nem én gondoskodtam mielőtt bárki nekem állna, hogy milyen felelőtlen vagyok.


Köszönöm a válaszokat előre is!


2018. ápr. 5. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Hozzátartozó doboz nélkül? Viccelsz?


Én egy sim kártyát akartam visszavinni, mert (saját hülyeségemből) nem a telefonomba illőt vettem, és nem vették vissza, mert "felbontottam a csomagolást."


Pici OFF: úgy beszéltek velem, mintha a sz.r.s seggükből rángattak volna elő, a biztonsági őr pedig olyan hangnemben kérdezte meg tőlem, hogy "Van valami probléma?", mintha én hozzáképest egy sz.rházi volnék.


We love the Media Markt! ❤

2018. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát ez biztató. Attól függetlenül lehet hogy bepróbálkozunk majd, hátha szerencsénk lesz.


Köszi:)

2018. ápr. 5. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a billentyűzetre van garancia (?), s gyári hiba jött elő, akkor a megjelölt szervizbe kell vinni. Ha a MM feltételei szerint ez valamelyik üzletük, akkor oda. Ha más hely, akkor pedig amoda.

Nem kell meglennie a csomagolásnak!

2018. ápr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
próbáld meg, mosolyogj, vagy légy határozott, de udvarias, szerintem megoldod.
2018. ápr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!