Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nem jelenek meg a gyerek...

Marcsi 2000 kérdése:

Ha nem jelenek meg a gyerek elhelyezèsi tàrgyalàson akkor mire szàmithatók?

Figyelt kérdés
450 km vàlaszt el tàrgyalàs helyszinètől.Anyagilag nem tudom megtenni az utat.Íràsban kèrtem a tàrgyalàs lefolytatàsàt.De ök ragaszkodnak hozzàm.Mit tehetnek velem ha sorozatosan nem megyek a tàrgyalàsra
2018. ápr. 6. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha fontos neked a gyereked, kapard össze a pénzt a tárgyalásig! Most nálad van a gyerek?
2018. ápr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem neked ítélik a gyereket, ha nem jelensz meg a tárgyaláson azt fogják leszűrni belőle, hogy annyira nem is érdekel a dolog.
2018. ápr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A gyerek az anyukàval van.Öt èvig nem is tudtam róluk semmit.Eddig ugy volt hogy nem az enyèm a gyerek.Most jött a birósàgi papìr hogy fizessek mert enyèm.Nem tudok leutazni a vidèki tàrgyalàsta.Fizetni fogok de nem tudok tàrgyalàsra jàrni.Ha nem jelenek meg mi lesz?
2018. ápr. 7. 08:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen keress fel egy ügyvédet vagy jogi tanácsadó irodát tanácsért! Az önkormányzatoknál van ingyenes is.
2018. ápr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!