Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki Wishről?...

Rendelt már valaki Wishről? Mennyire megbízható? Miért ilyen olcsó minden? Melyik országból szállítják a termékeket?

Figyelt kérdés
Én Szerbiában élek és szeretnék rendelni a Wishről. Látom, hogy szinte minden nagyon olcsó, miért van ez?

2018. ápr. 6. 17:59
 1/7 anonim válasza:
Nyugodtan rendelj, többször is rendeltem már, nagyobb értékben is. Olcsó, mert Kína :D
2018. ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pont most jövögetnek meg a csomagjaim, nekem eddig semmi bajom vele, azt belekalkuláltam, hogy a méret nem tuti, én nagyobbat vettem, az egyik pólónál oké, a másiknál az már túl nagy, de ez nem zavar, nekem jó így. Amit mégse akartam rendelni és rendelés után jeleztem, annak az árát is már másnap visszakaptam.

Semelyik dologtól nem várok csodát, szerintem kezdd te is kisebb dolgokkal, aztán, ha nem tetszik, akkor nem vásárolsz így.

2018. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és nekem 3 héttel előbb meg jött pár dolog :)
2018. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül a kiszállítás?
2018. ápr. 6. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:
rakd kosárba a terméket, nézd meg mi van a kosaradban, és ott írja, hogy szállítással mennyi. Azért nem egy forint, arra számíts, hogy a 200 ft-os gyűrű is mondjuk 5-600 kiszállítás plusz.
2018. ápr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Apró dolgokat érdemes rendelni inkább. Ruhát ne rendelj mert én nagyon befürödtem velük, nem is a méret miatt, hanem az anyag minőség miatt csalódtam bennük, de több ismerős is panaszkodik. Viszont apró termékeket, tárgyakat érdemes vásárolni mert elég jó minőségűek. Én rendeltem már kutyajátékot, hámot, telefontokokat, napszemüveget ami gagyinak tűnt fényképen, viszont a valóságban iszonyatosan jól néz ki, és baromi jól látok vele, szépen szűr, semmi problémám vele. Olcsóság terén meg azért olcsó mert közvetlen a Kínai forgalmazótól jön és ugye nincs áfa meg semmi egyéb amit a hazai boltokban vagy nálad az ottani boltokban veszel meg jóval drágábban, mert az áfa mellett még a bolt tulaj haszna is rajta van. A posta költség is olcsó bár az sok mindentől függ, méret stb... általában 250-300 Ft a komolyabb nagyobb csomagok pedig maximum 1000 Ft de azokat ajánlva küldik tetehát arra jobban vigyáznak. Én már rendeltem vagy 50 terméket wishen és azok közül csak 3 ruha volt amiben csalódtam és egy telefon tok ami nem érkezett meg egyszerűen, de az árát vissza utalták.
2018. ápr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Többször rendeltem és eddig minden megjött.

A ruhákat és a drágább elektronikai dolgokat kerüld, mert gond lehet a mérettel, illetve a garanciával.

2018. ápr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!