Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányként van esélyem repülőgép...

Lányként van esélyem repülőgép vezetőnek, azaz pilótának lenni?

Figyelt kérdés
(Kár hogy nincs "munka" kategória, így egyébbe kellett tennem..)
2018. ápr. 6. 23:50
 1/6 anonim válasza:
Igen,nők is irányíthatják repülőgépet;)
2018. ápr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hogy juthatok el odáig, miket kell teljesíteni? Álommunkám lenne...de ha nem, akkor légiutaskísérő... (Most elsős vagyok egyetemen.)
2018. ápr. 7. 00:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Amennyire tudom modulrendszerbe felépített képzés van.


Néhány magyar oldal:

[link]

[link]

[link]

2018. ápr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Uh ezer köszönet!
2018. ápr. 7. 00:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem csak moduláris képzés létezik, Nyíregyházán rendes egyetemi képzésben folyik az oktatás, diplomát is kapsz, ha elvégzed. Sőt, már a Zsigmond Király Egyetem is hirdeti az ATPL képzést.

És igen, lányként is ugyanannyi esélyed van, mint a fiúknak, csak mivel műszaki képzés, a matek és a fizika erős, és hát ugye a lányok között átlagosan jóval kevesebb a műszaki beállítottság, mint a fiúknál.

Ha van kérdés, írj nyugodtan :)

2018. ápr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Már hogyne lenne!:) A Nyíregyházára való jelentkezéshez kell egy matek, és egy választott tárgyból érettségi, meg van PÁV, és 1. osztályú orvosi. Ha ezek megvannak, akkor hajrá!:) Én is Nyíregyre járok, ha van bármi, amiben tudok segíteni, írj nyugodtan

2018. ápr. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!