Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes megnézni a Sword art...

Érdemes megnézni a Sword art online filmjeit?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 8. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Magát a TV sorozatot sem.
2018. ápr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen? Miért?
2018. ápr. 8. 15:56
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Mert időpazarlás. Sok csodás anime van, amiket kár lenne kihagyni, de ez még véletlenül sem tartozik közéjük.
2018. ápr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor tudnátok nekem olyan animét ajánlani, amit kár lenne kihagyni?
2018. ápr. 9. 07:40
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Overlord

Druaga no Tou: The Aegis of Uruk

No Game No Life

.hack//Sign

2018. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. ápr. 9. 16:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó a Sword art Online, érdemes belekezdeni szerintem, ha nem tetszik akkor meg nyugodtan félbehagyhatod. A filmeket szerintem csak a sorozat megnézése után érdemes megnézni, én csak egyet láttam, de az nagyon tetszett.
2018. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Log Horizon jobban bejött, ha már az MMORPG témánál vagyunk (az alapsztori kb ugyanaz, a karakterek bent ragadnak a játékban, csak itt a sztori inkább karakter-központú)
2018. ápr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha nem érted miért írta az első válaszoló amit írt, elmagyarázom. A SAO az egyik legutáltabb anime ever. Ennek 2 oka van, először is az alapkonflikusoknak, az animében is a filmben is agyrohasztóan semmi értelme, másodszor az animének vannak olyan üzenetei valahol a néző felé, mint például, ha elkezdesz kockulni akkor körülzsonganak majd a lányok, ami hatalmas hazugság és elég káros is szerintem. Azzal ellentétben amit eddig írtam vannak amúgy jó pontjai a SAO-nak, például én a karakterek többségét nagyon is szeretem ebben az animében, csak helyén kell kezelni az egészet úgy ahogy van.


Ami az Ordinal Scale-t illeti semmivel nem rugaszkodik el az animétől, pontosan ugyanazok a problémái.

2018. ápr. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!