Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Matektanárom szemétkedik,...

A Matektanárom szemétkedik, mit érdemes tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Felső Osztályban kaptunk egy új matektanárt. Az első felsőtagozatos évünkben kedves volt,de hatodiktól kezdve kiszemelt engem,és elkezdett szemétkedni velem.

Már szüleimet sokszor kértem meg,hogy menjenek el a fogadóóráira. Semmi érdekesed nem mondott,csak annyit,hogy "Nincsen semmi baj vele".

Én szerettem a matekot. De mostanában megútáltam ő miatta. Ha nem tanulok,kettest kapok. Ha sz@rrá tanulom magamat,kettes. Én már kezdtem kételkedni abban,hogy csak olyan embereknek ad jó jegyet,akit személyesen is szeret. Ebben az évben is a legjobb jegyem hármas volt. De azt is csak azért kaptam,mert elbeszéltünk vele.

Szerencsére jövőre nem kell vele lennem,mivel szakgimnáziumba megyek.

14/F



2018. ápr. 8. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan érted, hogy szemétkedik? Más feladatokat ad dolgozatban? Vagy máshogy pontozza? Mert más opció nem nagyon van, és ha ezek közül valamelyik akkor először illene rákérdezni, hogy miért így teszi és ha nem javul a helyzet akkor lehet az igazgatóhoz fordulni.
2018. ápr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!