Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem szeretnék egész nap a...

Nem szeretnék egész nap a futárszolgálatra várni. Milyen sorrend szerint szállítja ki a gls/posta/akármi a csomagokat?

Figyelt kérdés
Ugye 8-tól szállít a posta 5-ig, nem akarok elkezdeni semmit, mert nem akarom megváratni a postás bácsit. :D Eddig egyszer rendeltem a gls-től, ők 11 körül jöttek.
2018. ápr. 9. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez relatív, mennyi csomag van, hány helyen állnak meg, mennyire engedik el magukat... Nekem rengeteg csomagom jött, vidéken lakom, volt ami 11kor, meg volt ami 5 előtt három perccel. Ez ilyen, ilyenkor én is csak tűkön ülve lesem, hogy mi van.
2018. ápr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá egységes válasz, mindenkinek egyénileg lehet saját ütemterve, beosztása, térképe és egyéb rendszere ami alapján beosztja a küldemények kiszállítását. A legjobb amit ilyenkor tehetsz ha te veszed fel a kapcsolatot futárral és megpróbálsz egyezkedni vele.


GLS-es példát tudok mondani: ők jellemzően a szállítás napjának reggelén küldenek e-mailt az ütemezést is figyelembe véve, azaz nagyjából 1-1,5 órás terjedelmet adnak meg hogy mikor kerül rád a sor. Ezen felül nekem egy időben többször kellett oda-vissza szállíttatnom velük, és mondta a futár hogy én lakhelyem az XY időhöz tartozó zónában van, például délután 4-6 között szállítanak a környékre, amúgy a napi ütemezés máskor más körzetekre szól.

2018. ápr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!