Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezért fel jelenthetnek a...

Ezért fel jelenthetnek a rendőrségen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom hülyeség volt,megbántam! Mondtam egyik haveromnak hogy kopogjunk be valahova,de utána mondtam neki hogy ne! Oké! Nem csináltunk semmit! Holnap jön rendőrségtől egy levél,ami lehet egy másik ok miatt is (magánügy),de lehet ez is! Ezért feljelenthet???

2018. ápr. 11. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy nem csináltatok semmit, akkor ki jelentene fel és miért? Egy bekopogásnak nincs jogi vonzata, épeszű ember fejében meg sem fordulna hogy bármit csináljon emiatt. Viszont ha rendőrségi ügyed/ügyeid vannak, lehet meg kellene ülni a seggeden és kétszer meggondolni hogy hol vergődsz.
2018. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy hallotta amit írtam.
2018. ápr. 11. 20:06
 3/6 A kérdező kommentje:
*mondtam
2018. ápr. 11. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tud miért feljelenteni. Azt mondasz amit akarsz, akár azt is mondhattad volna hogy odaszarsz az ajtó elé, de ha nem csináltál semmit akkor nem vonhatnak kérdőre. Nincs gondolatrendőrség, hogy megbüntessenek azért mert rossz dologra gondoltál.


Túlparázod a dolgokat, nyilván azért mert már van ügyed, de még nem bírsz viselkedni továbbra sem.

2018. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó,mivel azt hiszitek hogy rossz dolgot csináltam,azért van rendőrségi ügyöm NEM! Anyám alkesz,nem fizet gyerektartást,és arról várunk levelet! Nem én csináltam rosszaz!
2018. ápr. 11. 20:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Emiatt nem fog jönni levél a rendőrségtől. Meg ha bekopogtál volna, akkor sem jönne.
2018. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!