Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a medve matektábor?

Milyen a medve matektábor?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam rajta,hogy idén elmegyek,nagyon szeretek tanulni,minden érdekel(mármint a tudományok közül). Szeretnék többet tudni az iskolai anyagnál,és mivel még nincsenek szakkörök a közelemben(most avgyok 8.-as) ezért ezt néztem ki ezt. Csak attól tartok,hogy mivel van némi valószínűsége,hogy az ottaniak többet tudnak nálam(mármint a táborozók),lehet hülyének fognak tartani. Meg én nem járok versenyekre,meg ilyenek,és szocializálódni is nehezemre esik...( mármint nehezen értem meg az érzelmi alapú cselekedeteket,és amúgy az embereket)

Szóval azokat kérdezem akik voltak már ott: Milyen a tábor,milyenek a gyerekek,hogyan viselkednek a náluk kevesebbet,vagy többet tudóval?

Előre is köszönöm!



#matematika #tábor #Medve Matek
2018. ápr. 12. 16:11
 1/1 anonim válasza:

Szia

Én is iden megyek először medvebe, így nem tudom hogy miylen lesz

Viszont amiatt ne aggodj, hogy hogy fognak viselkedni

Mindneki amiatt megy oda hogy fejlődjön és hogy szórakozzon egy kicsit


Ha akarsz írhatsz privibe :)

2018. júl. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!