Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Royal Group / Royal Kémény...

A Royal Group / Royal Kémény kéménybélelő Kft-vel másnak is van rossz tapasztalata?

Figyelt kérdés
Kéménybéleléskor kifizettem nekik a terveztetést és a műszaki engedélyeztetést, amit január végére ígértek. Nem történt semmi. Hosszas telefonálgatás után kaptam egy március 20-ai időpontot, amikoris kiderült, hogy egyáltalán nem adták le a papírokat, és nem kértek időpontot a FŐKÉTŰSZ-től. A telefont sem veszik fel. A FŐKÉTŰSZ-től és más vállalkozótól is azt az információt kaptam, hogy ismerik őket, és valóban ezt művelik. A kéménybélelést elvégzék, a kifizetett papírmunkát és engedélyeztetést nem.
2018. ápr. 13. 17:14
 1/1 anonim válasza:
Korábban Tóth Kémény Bt.-ként művelték ugyanezt. Hozzánk a gázszerelő hozta ezt a bandát. A kéménybélelést, tervezést, szakvéleményt kifizettem, aztán hiába vártam a kéményvizsgálókat. Fél év múltán feljelentettem őket a BKIK Békéltető Testületnél. A kitűzött tárgyaláson nem jelentek meg, az idézést át sem vették, mert közben a céget eladták, egy külföldi nevű valakinek. Később az interneten láttam, hogy T. Albert már Royal Kémény néven hirdeti magát, és veri át az ügyfeleket. A kéményünkre azóta sincs szakvéleményünk, mert senki nem vállalja a megszerzését, illetve a kivitelezési nyilatkozat kiállítását. A kémény amúgy tökéletesen működik. A kéményseprőket azóta nem engedjük be, mert az első mindjárt el akarta záratni a gázt télvíz idején, szakvélemény hiányában. Lassan három éve, hogy ilyen helyzetbe kerültünk a fent nevezett gazemberek miatt.
2018. júl. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!