Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki megtudná mondani hogy...

Kíváncsi vagyok 25 kérdése:

Valaki megtudná mondani hogy az Etsy nevezetül oldalról ha rendelek valamit akkor az tényleg megérkezik-e?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 13. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem ismerem az oldalt, ezért kost rákerestem. Megnéztem néhány ruhát.

Nagyon sok ruha megtalálható a wish-en is.

Pl ezen az etsyn volt egy ruha ami 8000, a wishen ugyanez kb 1000 forintést, szállítással együtt. És szerintem ugyanaz.

Eddig én még a wishben nem csalódtam, minden megérkezett, ami meg késett sokat, visszigényeltem az árát. Visszautalták kb 2 napon belül, aztán már teljesen letettem róla hogy megjön a termék, amikor is egyszercsak meghozta a postás. Így megvolt a termék is meg a pénz is. De ez csak egyszer forsult elő, mindig időben jön meg minden, sőt nagyon sok a vártnál hamarabb.

2018. ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a választ. Másodszor pedig azt szeretném mondani hogy én nem ruhát hanem egy nyakláncot szeretnék rendelni, nemtudom hogy láttad-e a visszatérők című sorozatot vagy másnéven a The 100 mindeggy is ebből a sorozatból szeretném a Lexa szimbólumát ugye csak nyakláncba. És próbáltam már wishen rá keresni de nem adott kis semmit. De azért köszönöm a válaszodat.
2018. ápr. 14. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!