Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a peonza...

Mit csináljak ha a peonza gyűrűje túl nagy?

Figyelt kérdés
Folyamatosan ha ráteszem a gyűrűt a peonzára leesik.És igy nem lehet kipörgetni rendesen.

2018. ápr. 14. 17:15
 1/4 anonim válasza:

Valószínűleg rosszul gyártották le.Annak illeszkednie kell.

Legjobb ha veszel újat😊

2018. ápr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor nagyon szerencsétlen vagyok mert vettem 3 peonzát és mind a 3 ra nagy volt a gyűrű
2018. ápr. 15. 12:22
 3/4 anonim válasza:
A gyűrű mindig nagyobb egy kicsit, hogy a levegőben rendesen meg tudja fordítani a peonzádat, az sem kéne baj legyen, ha túl nagy, én panther "gyűrűvel" is ugyanúgy tudom használni a sima peonzáimat, pedig a panther gyűrűje eleve sokkal nagyobb, tehát a baj itt nem a gyűrű méretével van, hanem nem megfelelő képen használod! Nagyon fontos, hogy a mikor rá tekered a kötelet a peonzára akkor rendesen feszítsed meg rajta, hogy a gyűrű ne lifegjen rajta, továbbá a kezedben a peonzát a hegyével felfelé kell tartanod! Nagy lendülettel kb a térded magasságáig célozva "dobd" el a peonzádat úgy, hogy közben a csillagot az ujjaid közé szorítod és akkor működnie kell a dolognak. Remélem hasznos volt a válaszom, ha van kérdésed nyugottan írj megpróbálok válaszolni rá!
2018. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit rontok el? Én is úgy itélem meg, hogy túl nagy a gyűrű...

Mielőtt lepörögne a zsinór, leesik a gyűrű.

Szerintem ha feltekerem és megfordítom nem szabadna leesnie a gyűrűnek.

Igazam van?

2022. dec. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!