Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Online Rádiót szeretnék...

Suzal kérdése:

Online Rádiót szeretnék csinálni valami tipp?

Figyelt kérdés
Tehát úgy értem tud valaki olyan programot ahol csak simán egy youtube linket bemásolok és youtuberól lejátsza saját Rádióban?

2018. ápr. 14. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen tiszta, mit is akarsz. A saját gépeden szeretnél hallgatni rádióműsorokat, vagy te, a saját neved alatt "sugároznál" műsort.

Utóbbi nem úgy működik, hogy letöltök egy szoftvert, s mehet az adás.

Ehhez kell vállalkozás, engedélyek, s meg kell vásárolnod a szerzői jogokat.

Olyan program pedig senkit nem fog érdekelni, amit egyébként is könnyedén el tud érni.

2018. ápr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Büntit kaphatsz erte ha nincs engedelyed
2018. ápr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Saját gépről szeretnék csinálni "időszakos" műsort. Azért kérdezem mert interneten láttam hogy lehet ilyet csinálni online. Tehát nem földfekszíni sugárzást szeretnék csinálni hanem csak szimplán internetre. És nem huzamosan hanem csak mondjuk egy estére.Ismerősömnek szeretnék segíteni mert szokott tartani "mulatós" partyt livestream keretein belül és szeretnék segíteni neki a zeneösszeállításba illetve a streamelésben
2018. ápr. 16. 09:30
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Megint egy kérdező, aki teljesen mást szeretne, mint ami kiírt kérdésnek.

Az miért nem jó, hogy letöltögetsz zenéket egy mappába, felmásolod egy pendrive-ra, s elviszed neki. Minden oprendszernek van saját lejátszója, de telepíteni is lehet.

2018. ápr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én feltettem a kérdést. az előttem kommentelők nem értették ezért elmagyaráztam részletesebben. És azért nem jó a pendrive mert azért köztem és a streamer ismerősöm között azért van egy 100 km távolság.
2018. ápr. 16. 13:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A büntit kaphatsz érte választ kivéve csak én írtam.

hogyan tudnál online műsort közvetíteni neki bármiféle programmal? Ő maga nem tudja megcsinálni? Ha nem, akkor azzal sem tud mit kezdeni, amit te szerkesztenél össze.

2018. ápr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem érted. Ő minek streamelne az alap livestream mellé egy rádiót online felületen? azzal plusz internet sáv megy el. Én csak segíteni akarok neki azzal hogy én rádión keresztül bejátszom a zenét hogy ezzel neki ne keljen foglalkoznia. Én szimplá csak egy kérdést tettem fl hogy van egy ilyen program.
2018. ápr. 17. 20:38
 8/8 anonim ***** válasza:

De értem én, nagyon is értem. Ám akkor is az a válasz, hogy értelmetlen dolgokkal foglalkozol.

Senki nem tud olyan programot neked javasolni, amit szeretnél. A rádióhoz meg végkép semmi köze sincs.

2018. ápr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!