Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? Egy versenyen...

Mi tévő legyek? Egy versenyen nyertem egy Brüsszeli utazást, de elvagyok maradva az érettségire való készüléssel. Nem tudom, hogyan döntsek.

Figyelt kérdés
Tavaly volt egy verseny, melynek keretében nyertem egy Brüsszelbe való utazást. Mindent fizet a szervező, DE... nagyon nehéz bekerülni arra a szakra, amelyre jelentkeztem, túljelentkezés, magas központi ponthatár. Készülök már egy ideje (2 hónap), de úgy érzem sehol sem tartok vele, és hamarosan érettségi. Történelemből rakok emeltet, és nagyon nehéznek érzem. Nagyon nagy kimaradásnak tekinteném, ha részt vennék ezen az utazáson (4 nap) a tanulás szempontjából. Nem tudom, hogyan döntsek, hogy menjek vagy sem..

2018. ápr. 16. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
4 nap kiesés nem fog semmit jelenteni a felkészülésedben. Az az út viszont nagyon sok, pótolhatatlan élményt adhat. Én elmennék.
2018. ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon nehéz bekerülni a szakra, túljelentkezés, magas ponthatár... ennek ellenére te érettségi előtt 3 hónappal álltál csak neki tanulni. Így valóban nehéz felkészülni.

Ilyen utazásra nem lesz mostanában lehetőséged, főleg nem ingyen, ha már megnyerted (tehát elvetted a lehetőséget másoktól), akkor legyen már benned annyi, hogy ki is használod.

Saját magadtól is eldobnál egy örök élményt, és azokat is megsérted, akik ezt fizetnék neked, akik a versenyt szervezték, és akik vesztettek.

4 nap nem számít SEMMIT. Vagy komolyan azt hiszed, hogy 4 nap alatt készülnél fel egy érettségire? Ne viccelj.

Útközben pedig nyugodtan tanulhatsz, lesz egy pár óra, oda is, vissza is. Az agyad meg jobban fog, ha kicsit pihensz aktívan, nem csak magolsz megállás nélkül.

2018. ápr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!