Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan osztjátok be az időtöke...

Hogyan osztjátok be az időtöket? Hogy marad időm magamra?

Figyelt kérdés
7 óra alvás, az alatt zombi vagyok, 9ora munka, utazás. Főzés, kaja, utána kicsit rendberakni a lakást. 1,5-2ora. Mosakodás.. Ezek a minden napi alapok 18h, marad 6ora, soknak tűnik, de szeretnek, meditálni, edzeni, olvasni, naplót vezetni(költsegek stb), nyelvet tanulni, önfejleszteni... Munka után megkajálok, már akkor nagyon fáradt vagyok, és minden csak nyúlik egy netezes, fel, ora pihi, hogy teli hassal ne eddzek stb. Gyerekem nincs még, barátnő is alig fér bele az időmbe. A fent említett altalam fontosnak tartott dolgokat sem tudom kivitelezni, idő, akarathiany miatt, utána meg jó szarul is erzem magam, hogy nem sikerült megvalositani. Ti hogy boldogulok? Mi fér bele az időtőkbe? Hogyan menedzselitek? Hogy alakithatnék ki rutinokat?

2018. ápr. 16. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a szabadidödet tervezd meg, de ne egyszerre akarj mindent, hanem egy-egy napra csak egy valamit tervezz be: pl hetente két alkalomra edzés, szintén két nap tanulás, egyébként meg vagy olvasás, vagy meditálás, naplóvezetés - szóval egy heti szisztémát alakíts ki.
2018. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak azt tudom javasolni, hogy ne akarj egy nap ennyi mindent megcsinálni. 6 óra tényleg nem kevés, ha jól osztod be. Edzeni nem kell minden nap, vagy ha igen, elég fél óra. Tanulni sem kell minden nap. Írj arról egy naplót, hogy melyik nap mivel foglalkozol, minden napra 2 dolog pl.
2018. ápr. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 OKta1 válasza:
Nagyon jó kérdés volt, és ugyanezt teszem én is. 8 órát dolgozok, a oda-visszaut összesen 10 óra, a hétvégén eseményeket vállalok, mert fotós vagyok, ezek a fotók a 8 órás munka után a héten vannak szerkesztve, és néhány nap előfordul hogy kulön fotózási munkáim vannak. Nagyon fáradt vagyok, és nem mondtam semmit a "szabadidőrol" ami alig van.
2018. jún. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Dolgozz kevessebbet pihenj többet.Az élet nem csak a melóról szól! 40 évesen már sportolni se fogsz tudni rendesen.Tanulj meg lemondani,de ezzel teret adni egy más elfoglaltságnak!
2018. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!